Teenused

Teenused:

Hingeelu

HINGETERAAPIA

 Hingeelu on elu meis eneses, see kuidas ja  kellena tajume ennast ning sellest lähtuvalt ümbritsevat keskkonda ja maailma.

Tihti lugu hägustuvad piirid meie ja teiste vahel, segunevad ootused ja lootused, kerkivad eesmärgid ning kohustused. Kaotame kontrolli enda üle ning tunneme end üht äkki täiesti üksi, seismas silmitsi suure ja hirmutava maailmaga ning me ei tea, kas meil jagub jõudu enam, et sellele vastu hakata. Kõik on tume ja pime, väljapääsu pole kuskil paista. On vaid mustrid, mis meid suunavad ja tühjus hinges – mis neelab üha sügavamale üksindusse.

Hingeelu stuudios tegeleme inimesega läbi tema energeetilise terviku kasutades transpersonaalset teraapiat kombineerituna teiste teraapia vormidega, lähtudes inimese murest, mõtetest, mustritest ja vajadustest. 

 See teraapia hõlmab endas nii mõtete lähtestamist, keha ja vaimu puhastamist ning ka energeetilist tööd ja ühendamist meid ümbritsevate energiatega. See on sõnaline, füüsiline, energeetiline ja vaimne teekond ühes. 

Seanssi hind: 77€

Hingeelu

PAARITERAAPIA

Hingeelu suhteteraapias tegeleme suhete ja nendest lähtuvate muredega süvitsi ning keskendume alati indiviidide tasemelt ühisosa leidmiseni. Avardades erinevate osapoolte mõistmist ja tajumist vastaspoolte soovide ja ootuste osas, ilma nende endi soove ja ootusi pisendamata. Luues täieliku ja täisväärtusliku terviku osapooltest neid endeid sealjuures kaotamata.

Suhteteraapias töös läbime erinevaid tasandeid ning inimesed õpivad ennekõike tundma iseennast ja neid  punkte, mis ja miks neid ärritavad või mõjutavad. Ja milliste peidetud ootustega nad partnerit mõjutavad. Tihtilugu peituvad need ebakõlad, mis päädivad ärritumise või tüliga, hoopis meis endas mitte partneris nagu oleme eeldanud.

Karta pole siin midagi, võita aga on topelt 

Seanssi hind: 111€

Hingeelu

SPIRITUAALNE MENTORLUS

Elu võib vahel tunduda keerulisena ning visata erinevaid vimkasid, mille mõtestamine ja mõistmine ei ole sugugi lihtne. Olgu selleks mõni kummaline sündmus, kogemus või halb uudis. Aitame ja toetame teekonnal, mõistmaks kuidas eluga edasi minna. 

Sinu tugi vaimsuse igal sammul

Hind: 33€

Light Blue Modern Psychotherapy Feminine Logo

MUU MAAGIA

Konsultatsioonid, koolitused, personaalsed energia lugemised ja puhastamised, ruumide puhastamine ja häälestamine…

Kõik milles kübeke võluväge!

Hind: Kokkuleppel